טופס 902

טופס 902 - אישור להטבות מס בגין ייצוא עקיף

חוק עידוד השקעות הון מעניק הטבות מס בייצוא עקיף – יצואנים וליצרנים שאינם יצואנים אך שותפים בהליך הייצור של מוצר שבסופו של תהליך מיוצא לחו"ל.
רשות המיסים מעוניינת לוודא שהמוצר שנמכר ממפעל אחד בישראל למפעל השני בישראל שם מיוצר המוצר הסופי מיוצא בסופו של דבר לחו"ל.
בחברה אשר מייצאת ישירות את מוצריה ניתן לבדוק את שיעור הייצוא על ידי רשומון יצוא או חשבונית. בחברה אשר מוכרת את מוצריה לחברה ישראלית אחרת ומשם המוצר משולח לחו"ל יש צורך באישורה של החברה היצואנית.
בטופס 902 על החברה היצואנית להצהיר כי בבעלותה מפעל תעשייתי אשר עומד בהגדרות החוק, נדרש גילוי על מסמכים שנמסרו לקבלן המשנה בשנים קודמות ופירוט של המכירות של המוצר הנרכש על פי שווקים: ישראל, מדינה / שוק מחוץ לישראל המונה מעל 14 מיליון תושבים ומדינה / שוק מחוץ לישראל המונה מתחת ל 14 מיליון תושבים.על טופס 902 להיות חתום על ידי מנכ"ל או מנהל כספים של החברה ורואה החשבון המבקר – לחץ כאן לקישור לטופס

​רו"ח דוד נחמני מייסד המשרד הינו בוגר מחלקת חוק עידוד השקעות הון ברשות המסים, בעל ניסיון וידע רב בתחום, והיה שותף למתן החלטות מיסוי רבות, כמפקח במחלקת חוק עידוד השקעות הון, ולאחר פרישתו מרשות המסים כמייצג, לרבות בנושא ייצוא עקיף.

מלא פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם!

© כל הזכויות שמורות לישועה נחמני - ייעוץ מס והשקעות
אין לראות במפורט לעיל כהמלצה כלשהי ו/או כתחליף לייעוץ מקצועי.
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות